metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość parz ~gość parz (Gość)17.05.2023 15:54

Na tej imprezie to taka wazelin była. A impreza i sztandar to w cieniu pana Wójta impreza jednej osoby

51


ono onoranga17.05.2023 12:56

Ile tych wyjazdów ma taką jednostka? Nowy sztandar?? Kiedyś to blizin byś sławny z zadym na zabawach

61


go?ć_mieszkaniec ~go?ć_mieszkaniec (Gość)17.05.2023 18:31

A poinformował strażaków ile zarabia. Dla przypomnienia około 20 tysięcy złotych. To jest jego praca za bardzo duże pieniądze. Za co go tak wychwalać. Ja i moja rodzina już na niego nie zagłosujemy. To jego wychwalanie, to już się robi niesmaczne. Czas na zmiany

50


Pytlok ~Pytlok (Gość)17.05.2023 19:10

Wójt nawet się przebrał w mundur aby zachować ciepłą posadkę i giga pensję, ale to już mu nie pomoże

52


Grrrr ~Grrrr (Gość)17.05.2023 13:50

Proszę aby moje pieniadze z podatków były przeznaczane na konkretne cele a nie na imprezy wójta i nachalną autopromocję.

61


GOSC SIOMKI ~GOSC SIOMKI (Gość)17.05.2023 12:49

Ile jeszcze takich kabaretów przed wyborczych bedze w tej Gminie. A ten pan strażak to niech już zdejmie ten mundur jo wstyd na mundur trza zadłużyć a nie nakombinować

32


goœć_mieszkaniec ~goœć_mieszkaniec (Gość)17.05.2023 23:39

śmiem twierdzić, że to już nie jest Blizin tylko Kamilin Kolonia

31


Carpe diem ~Carpe diem (Gość)18.05.2023 01:50

Ktoś na tym forum słusznie zauważył, że to był teatr jednego aktora. Zauważcie również Państwo coś szczególnie ważnego. Jeśli na uroczystościach jest pan Antoni jak to miało miejsce w Bujnach, to on odbiera meldunek od komendanta straży. Konkluzja moja jest taka, że w tej gminie rządzi na pierwszym miejscu PiS. Natomiast innym "aktorzynom" pozostaje tylko łapać dzień / czyli Carpe diem / kiedy nie ma na uroczystościach ważniejszych oficjeli. Moim zdaniem to nie tylko smutne po wielu latach urzędowania, ale to kwestia szeroko pojętego HONORU, o istnieniu którego większość tych "aktorzyn " już dawno zapomniała. Niestety szeroko pojęta CHCIWOŚĆ wzięła górę.

41


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)18.05.2023 09:01

Zgadzam się można to było skromniej odegrać,ale z tych co bardzo mondruja się na portalu co byście zrobili na miejscu obecnego Wójta "To samo" Tak więc trzeba było kończyć fakultety i mieć dar przyciągania ludzi do siebie i startować do koryta,a nie szczekać. A karawana idzie dalej w dobrą stronę.

13


tyym ~tyym (Gość)18.05.2023 07:49

Jestem na nie. W Woli jest ok. 20 strazy. Wszelkie imprezy, okragłe rocznice typu 80, 75 to ok4-7 imprez rocznie.
Kto za to zapłaci?

12


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat